Terug naar het overzicht

Vandaag bij de Mac

Spontane gesprekken en herkenbare situaties.

Branded Content Human Interest Social Media Content
Vandaag bij de Mac
Vandaag bij de Mac
Vandaag bij de Mac
Vandaag bij de Mac

Over

McDonald’s is voor veel mensen meer dan een plek om te eten. Het is een tussenstop. Even pauze, even opladen, even een moment voor jezelf of met anderen.

Voor McDonald’s ontwikkelden we samen met TBWA de serie Vandaag bij de Mac. Een format waarin niet het eten centraal staat, maar de verhalen van de mensen die er zitten. Elke aflevering zet een specifieke groep centraal. Vakantiegangers, nachtbrakers, vroege vogels. Mensen die op dat moment allemaal hun eigen reden hebben om daar te zijn.

We volgen echte bezoekers tijdens hun moment bij de Mac. Geen scripts, maar spontane gesprekken en herkenbare situaties. De stijl is vriendelijk en toegankelijk. Licht en ontspannen, gefilmd van dichtbij zodat je als kijker het gevoel hebt dat je er zelf bij bent.

Door te kiezen voor echte momenten ontstaat een serie die herkenning oproept. Soms luchtig, soms persoonlijk, maar altijd oprecht. Onze rol lag in het ontwikkelen van het format en de volledige productie. Het resultaat is een contentserie die laat zien wat McDonald’s betekent in het dagelijks leven.

Het merk laden via herkenbare momenten uit het dagelijks leven.

Ook interessant

ANWB Energie

Branded Content

Reportage

Social Media Content

Gegrepen Door Cijfers

Branded Content

Human Interest

Reportage

Social Media Content

Warmteservice Campagne

Branded Content

Reportage

Social Media Content

Recept Voor Succes

Branded Content

Employer branding

Human Interest

Social Media Content

Thought Leadership

Vrienden van de show ontvangen als eerste de meest waardevolle tips, frisse content en inspirerende verhalen.

Schrijf je nu in:

crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram